Keşfet

Özel Seriler

İyi Blog

Uyku Öncesi Hazırlık

Paylaş

Uyku Öncesi Hazırlık

Güne keyifli ve enerjik başlamak için uyku süresi kadar uyku kaliteside önemli. Düzenli ve kaliteli bir uyku stres azaltmaya, konsantrasyon güçlendirmeye, iş ve egzersiz performansı artırmaya ve genel olarak kendini iyi hissetmene yardımcı olacaktır. Uzun bir günün ardından uyumadan önce bu seride bulunan yoga ve meditasyonları yaparak uyku kaliteni artırıp bir sonraki güne daha huzurlu başlayabilirsin. İyi uyu, iyi yaşa!

A cool cat.
15dk

Stresten Arınma Meditasyonu

Etrafımızda olan olayları kontrol etmemiz imkansızdır fakat kontrol edebildiğimiz şey olaylara olan tepki ve bakış açımızdır. Zor zamanlarda stresi yönetebilme becerisi çok etkili bir pratiktir. Günün stresinden kurtulmanın yollarını arıyorsan bu meditasyon sana çok iyi gelecek. Sessiz bir yerde, rahat bir oturuşta seni bekliyoruz.


Merve Purde PP

Merve Purde

Farkındalık

A cool cat.
13dk

Baş Ağrısı İçin Yüz Yogası

Baş ağrısı ve migrene iyi gelen 3 farklı yöntemi kullandığımız bu ders kısa sürede rahatlamana yardımcı olacak. Akupresür, tapping ve masaj uygulayarak daha sakin bir beden, zihin ve ruha sahip olabilirsin.


Nihan Büyükaksu PP

Nihan Büyükaksu

Yüz Yogası

A cool cat.
13dk

Endişe ve Kaygı İçin Meditasyon

Rahat bir ortamda, sakince nefesine odaklandığın, bedenini ve zihnini serbest bıraktığın, endişe ve kaygılarından uzaklaştığın bir meditasyon.


Merve Purde PP

Merve Purde

Farkındalık

A cool cat.
14dk

Şükran ve Şifa Meditasyonu

Rahat bir ortamda, sakince nefesine odaklandığın, bedenini ve zihnini serbest bıraktığın, endişe ve kaygılarından uzaklaştığın bir meditasyon.


Merve Purde PP

Merve Purde

Farkındalık

A cool cat.
15dk

Tüm Eklemlerini Rahatlat

Bu ders, tüm eklemleri çalıştırdığımız, her seviyeye uygun, tüm yaş gruplarına önerilen kısa ve rahatlatıcı bir yoga akışıdır. Özellikle sabahları yataktan kalkar kalmaz, uzun bir gün sonunda veya kendini yorgun hissettiğin zamanlar yapabilirsin.


İrem Ortaç PP

İrem Ortaç

Yoga

A cool cat.
35dk

Yin Yoga: Alt ve Üst Bedeni Rahatlat

Yin yoga, pozlarda uzun süre kalarak derinleştiğimiz ve esnediğimiz bir yoga türüdür. Yin yoga; bedeni ve ruhunu dinlendirir, rahatlatır, bedende ki enerjiyi dengelemeye yardımcı olur, stresten arınmayı destekler ve meditasyon yapmayı kolaylaştırır. Alt ve üst bedeninini derinlemesine rahatlatacağın bu akış; omurga, kalça ve bacakların gevşemesini sağlar.


İrem Ortaç PP

İrem Ortaç

Yoga

A cool cat.
25dk

Yin Yoga: Omurgayı Rahatlat

Yin yoga, pozlarda uzun süre kalarak derinleştiğimiz ve esnediğimiz bir yoga türüdür. Yin yoga; bedeni ve ruhunu dinlendirir, rahatlatır, bedende ki enerjiyi dengelemeye yardımcı olur, stresten arınmayı destekler ve meditasyon yapmayı kolaylaştırır. Bu akış, omurgayı her yöne hareket ettirir. Tüm omurga boyunca rahatlama sağlayarak bedenin gevşemesine yardımcı olur.


İrem Ortaç PP

İrem Ortaç

Yoga

A cool cat.
30dk

Yin Yoga: Bacakları Rahatlat

Yin yoga, pozlarda uzun süre kalarak derinleştiğimiz ve esnediğimiz bir yoga türüdür. Yin yoga; bedeni ve ruhunu dinlendirir, rahatlatır, bedende ki enerjiyi dengelemeye yardımcı olur, stresten arınmayı destekler ve meditasyon yapmayı kolaylaştırır. Bu akış, bacakları rahatlatmayı hedefler. İçinde uzun süre kaldığımız pozlar fasyayı çalıştırır, o bölgedeki dokuların sağlığının artmasına yardımcı olur.


İrem Ortaç PP

İrem Ortaç

Yoga

A cool cat.
45dk

Yin Yoga: Tüm Beden Derinleşme

Yin yoga, pozlarda uzun süre kalarak derinleştiğimiz ve esnediğimiz bir yoga türüdür. Yin yoga; bedeni ve ruhunu dinlendirir, rahatlatır, bedende ki enerjiyi dengelemeye yardımcı olur, stresten arınmayı destekler ve meditasyon yapmayı kolaylaştırır. Bu seri boyunca tüm bedenin pozlarda uzun süre durarak esneyecek, derinleşecek ve rahatlayacak.


İrem Ortaç PP

İrem Ortaç

Yoga

A cool cat.
30dk

Negatifliği ve Tansiyonu Kaldırarak Rahatlama Serisi

Bedende ki meridyen noktalarına etki ederek müthiş bir rahatlama ve enerji veren bir meditasyon. Tansiyonu dengeler ve şaşırtıcı bir şekilde gerginliklerden ve negatiflikten arındırır. Her gün, bu seri ile güne başla ve günü iyi yaşa!


Zuhal Özyurt PP

Zuhal Özyurt

Kundalini

A cool cat.
17dk

Sakin bir Kalp için Meditasyon

Kundalini Yoga pratiğinde uygulanan mudraların doğru yapılması enerjinin akışını sağlayabilmek için önemlidir. Meditasyon, Prana’nın merkezi olan Kalp ve Akciğerler bölgesinde enerjinin akışını, dinginlik ve sükûneti ortaya çıkarır. Bu meditasyon zihin sakinliği sağlarken, kendimiz ve diğerleri ile olan ilişkilerde net bir algı yaratılmasını geliştirir. İş ve kişisel ilişkilerin net kararlar almana yardımcı olur. Nefesi regüle eder ve kalp ritmini dengeler. Meditasyon sırasında parmakların yönü enerjiyi yönlendirir. Sakinlemek ve rahatlamak için harika bir ders. *Hamileler nefesleri zorlamamalı. Yeni başlayanlar için 3 dakika yapılması önerilir. 11 dakika pratik için: 3 dakika pratik yap, 1 dakika mudrayı koruyarak normal nefesle kal. Bunu x 3 tekrar ile devam ettir. İleri seviyede konsantrasyonu güçlendirmek için aralarda dinlenmeden 31 dakikaya kadar yapılabilir.


Zuhal Özyurt PP

Zuhal Özyurt

Kundalini

A cool cat.
12dk

Uyku Öncesi Yoga

Yoga, derin nefes almamızı sağlayıp meditatif bir hale geçmemize yardımcı olduğu için uyumadan önce yapıldığında bedeni, ruhu, ve zihni rahatlatır. Aynı zamanda eklem ağrılarına iyi gelir, gün içinde biriktirdiğimiz stresi hafifletir ve daha kaliteli bir uykuya bedeni hazırlar. Güne keyifli ve enerjik başlamak için uyku süresi kadar uyku kaliteside önemlidir. Düzenli ve kaliteli bir uyku konsantrasyon güçlendirmeye, iş ve egzersiz performansı arttırmaya ve genel olarak kendini iyi hissetmene yardımcı olacaktır. Uzun bir günün ardından uyumadan önce bu dersi yaparak uyku kaliteni artırıp bir sonraki güne daha huzurlu başlayabilirsin.


İrem Ortaç PP

İrem Ortaç

Yoga

A cool cat.
30dk

Yin Yoga: Yumuşatıcı

Bu yumuşatıcı yin yoga serisi ile rahatlayacak, stresini azaltacak ve esneklik kazanacaksın. Köklenme, rahatlama, yapıcı ve onarıcı etkisi olan bu akış, arınmak ve yenilenmek için birebir. Özellikle uyku sorunu yaşayanlar için çok etkili bir pratik! Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Müge Özkan PP

Müge Özkan

Yoga

A cool cat.
25dk

Yin Yoga: Kalçalar

Bu akış kalçaların derin gevşemesini sağlar. Kalçalarda derin gevşeme tüm bedenin rahatlamasına, özellikle bacakların da gevşemesine yardımcı olur. Hareket, denge, esneklik, eklem fonksiyonlarını etkileyen kas gruplarını çalıştırmak, vücut gerilimini azaltıp, daha dik bir beden duruşunu destekliyor. Sadece bedeni değil, aynı zamanda ruhu rahatlatan bu yin yoga serisi güne başlarken veya uyumadan önce yapılabilecek en etkili pratikler arasında.


İrem Ortaç PP

İrem Ortaç

Yoga

A cool cat.
15dk

Yüz Masajı: Tüm Yüz

Cildini canlandıracak ve toparlayacak bir yüz masajı ile ödem azaltabilir, kan dolaşımını artırabilir ve daha parlak bir cilde sahip olabilirsin. Hem rahatlayacak hem de ışıldayacaksın!


Nihan Büyükaksu PP

Nihan Büyükaksu

Yüz Yogası

A cool cat.
6dk

Gıdı ve Çene Hattı Masajı

Bu Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi dersinde, düzenli uygulandığında, çok etkili, gıdı eriten ve çene hattını belirginleştiren bir yüz masajı uygulayacağız. Yüz masajı ve yüz yogası ile cildini dışarıdan besleyebilir, kolajen takviyesi ile ise vücudunu içeriden gençleştirebilirsin. Bu seri, daha parlak, daha canlı ve daha sağlıklı bir cilde sahip olmana yardımcı olacak!


Nihan Büyükaksu PP

Nihan Büyükaksu

Yüz Yogası

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Telif Hakkı 2022 İyi yaşa. Tüm hakları saklıdır.