Keşfet

Özel Seriler

İyi Blog

Haftanın Fitness Challenge’ı

Paylaş

Haftanın Fitness Challenge’ı

Hey İyi Yaşa'lı, fitness hedeflerine ulaşmaya hazır mısın?! 7 günlük fitness challenge ile vücudunu daha güçlü hale getir, enerjini tavana çıkar ve zihnini yenile. Düzenli spor yapmanın yararlarını biliyorsun; kalp sağlığını korur, stresi azaltır, uyku kaliteni artırır ve genel yaşam kalitesini yükseltir. Ancak, bu sadece bir başlangıç. Bu 7 günlük fitness challenge ile kendini aşabilir ve sporun tüm bu yararlarını kendin için somutlaştırabilirsin. Haydi, kendine inan ve bu meydan okumayı kabul et! Fırsat ayağına geldi. Harekete geç, bu fitness challenge'ın bir parçası ol ve düzenli spor yapmanın hayatına nasıl olumlu etkiler getirdiğini keşfet! Sana inanıyoruz ve bu yolda seni desteklemek için buradayız! Haydi, başla!

A cool cat.
20dk

1. Gün: Sımsıkı ve Düz Karın

Ekipman desteği ile karın kaslarının kuvvetlenmesini ve yağ oranının azalmasını sağlayacağız.


Burcu Tunçok PP

Burcu Tunçok

Pilates

A cool cat.
16dk

2. Gün: Reformer Pilates Etkili İç - Dış Bacak Antrenmanı

15 dakikada tüm bacak kaslarımızı sıkılaştırıyoruz! İç ve dış bacak hareketlerini haftanın 2 veya 3 günü düzenli yaptığında 2 haftada bacaklarının ve basen bölgesinin ne kadar inceldiğini görecek ve sonucuna sende çok şaşıracaksın! Hadi o zaman hemen harekete geçelim!


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
29dk

3. Gün: Fonksiyonel Kuvvet Antrenmanı

Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin ikinci Fonksiyonel Kuvvet Antrenmanı dersinde tüm vücudu aktif olarak çalıştırırken özellikle basen, kalça ve bacak bölgelerine odaklanacağız. Fonksiyonel kuvvet antrenmanlarında hedefimiz aynı anda birden fazla kas grubunu birlikte çalıştırmak, güçlenmek ve daha fit bir bedene sahip olmak. Bu serinin antrenmanlarını ardışık veya bir gün arayla uyguladığın zaman hızlı sonuçlar alabilirsin. Ayrıca kuvvet derslerinden sonra protein ve collagen ağırlıklı beslenmen gelişimin için önemli. Bedeninin yapı taşları olan eklem ve kaslarını bu şekilde besleyebilirsin.


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
26dk

4. Gün: Omuz ve Sırt Odaklı Antrenman

Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin bu dersinde tüm vücudu aktif olarak çalıştırırken özellikle üst vücut, omuz, sırt ve göğüs bölgelerine odaklanacağız. Antrenman sırasında 2 dumbell ve bir lastik kullanacağız. Dilersen sadece vücut ağrılığını kullanarakta çalışabilirsin. Bu tarz kuvvet derslerinden sonra protein ve collagen ağırlıklı beslenmen gelişimin için önemli. Bedeninin yapı taşları olan eklem ve kaslarını bu şekilde besleyebilirsin.


Özkan Türkoğlu PP

Özkan Türkoğlu

Fitness

A cool cat.
24dk

5. Gün: Dumbella Üst Vücut

Tüm vücudu, sadece vücut ağırlığı kullanarak aktif olarak çalıştıracağız ve güçleneceğiz. Hareketleri 10-15 tekrar ile yaptığımız, kardiyo ile nabzımızı yükselttiğimiz, kan akışını desteklediğimiz ve bolca eğlendiğimiz bir kuvvet antrenmanı bizi bekliyor!


Mine Yılmazbilek PP

Mine Yılmazbilek

Fitness

A cool cat.
10dk

6. Gün: Tüm Beden Sıkılaşma

Güçlü ve belirgin karın kasına sahip olmak bir çoğumuzun hedefi. Estetik görünüm yanında, kuvvetli karın kasına sahip olmanın bir çok faydası var; -Güçlü karın kasları sırt kaslarını da kuvvetlendirir. Böylece vücutta denge oluşur ve sırt ağrıları azalır. -Güçlü bir karın omurgayı destekler. Bu da iyi bir postürda, uzun süre, konforlu bir şekilde durmana yardımcı olur. -Karın kasları koşarken bile aktiftir. Aslında yaptığın her antremanda karın bölgesi çalışır. Yani kuvvetli karın kasına sahip olmak spor performansın artırır ve statik dengeyi destekler. Bu dersin amacı sımsıkı bir karına ve güçlü bir core bölgesine sahip olmak. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Can Aksu PP

Can Aksu

Fitness

A cool cat.
24dk

7. Gün: Belirgin Karın Kasları

Güçlü ve belirgin karın kaslarına sahip olmak için harika bir antrenman! Dinamik ve odaklı bir derste buluşmak için hemen harekete geç!


Mine Yılmazbilek PP

Mine Yılmazbilek

Fitness

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Telif Hakkı 2022 İyi yaşa. Tüm hakları saklıdır.