Keşfet

Özel Seriler

İyi Blog

21 Gün Fitness Challenge: 1. Hafta

Paylaş

21 Gün Fitness Challenge: 1. Hafta

21 günlük Fitness Challenge'a hoş geldin! Şuan da 1. haftanın programını görüntülemektesin. Kısaca anlatmak gerekirse Pazar günü dışında her gün 2 antrenman yaparak hedeflerine ulaşabilirsin.

A cool cat.
25dk

Metabolizmanı Hızlandır 2

Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin bu dersinde metabolizmanı hızlandırmak için tasarlanmış ikinci antrenmanı yapacağız. Tüm vücudu aktif olarak çalıştırdığımız, yüksek tempoda yağ yakımını desteklediğimiz ve aynı zamanda kas oranını artırıp görünümünü belirginleştirdiğimiz bir çalışma olacak. Antrenman sonu sağlıklı beslenmeyi ve collagen takviyesi almayı ihmal etmemen aşağıdaki için linke tıklayabilirisin.


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
15dk

Yan Karın Kasları

Bu egzersizleri düzenli olarak uyguladığında karın bölgen aktif olarak çalışacak, güçlenecek ve sıkılaşacak! Bu dersin amacı, yan karın kaslarımızı aktive ederek güçlendirmek, daha sağlam bir vücuda sahip olmak. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Can Aksu PP

Can Aksu

Fitness

A cool cat.
29dk

Yüksek Nabız Zıplamadan Kardiyo 1

Zıplamadan kardiyo yapmaya ne dersin? Tüm vücudu aktif olarak çalıştırdığımız bu derste nabzımızı yükselterek kalori yakacağız, sıkılaşacağız ve birlikte eğleneceğiz. Hareketli ve dinamik olan bu dersteki amaç kilo vermek, vücudun yağ depolarını kullanmasını sağlamaktır. Zıplamadan, etkili fitness hareketleri ile tasarlanmış bir kardiyovasküler çalışmadır. Modunu yükseltmek ve kendini daha enerjik, daha güçlü hissetmen için harika bir egzersiz!


Verda Kutsal PP

Verda Kutsal

Fitness

A cool cat.
10dk

Hızlı Kalça Bacak Şekillendirici

Kalça kaslarımız arka bedenimizin güç merkezidir. Kuvvetli kalça kaslarına sahip olmak günlük hayatta yaptığımız bir çok şeyi kolaylaştırır. Merdiven çıkmak, ağırlık kaldırmak, koşmak, bisiklet sürmek ve tek ayak üstünde durmak gibi fonksiyonel hareketler sırasında denge kurmamıza yardımcı olur. Daha şekilli ve kuvvetli bir alt ekstremite sahip olmak için tasarlanmış bu ders, hem pratik hemde etkili bir çalışma. Unutmayalım ki, güçlü bacaklar ve kalça, güçlü bir vücut demek. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Can Aksu PP

Can Aksu

Fitness

A cool cat.
22dk

Metabolizmanı Hızlandır 1

Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin bu fitness dersinde tüm vücudu aktif olarak çalıştırıp, yağ yakımını desteklerken kaslarımızı belirginleştireceğiz. 30 sn aktif egzersiz uygulayıp, 30 sn dinlendiğimiz yüksek yoğunluklu ve sadece vücut ağrılığını kullandığımız bu antrenman özellikle spora yeni başlayanlar için harika bir çalışma. Egzersizleri tamamladıktan sonra protein ve collagen takviyeni almayı unutmamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsin :)


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
15dk

Tüm Vücut Esneme

Özellikle ağır bir antrenman ardından yapılabilecek bir esneme ve rahatlama dersi. Egzersiz sonrası veya günlük hayatta kasların esnekliklerini artırmak ve korumak sakatlıkları engeller, ağrıları azaltır. Egzersizler öncesi ısınmayı, sonrası esnemeyi unutma! Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Verda Kutsal PP

Verda Kutsal

Fitness

A cool cat.
25dk

Reformer Pilates Etkili Üst Beden Antrenmanı

Evde kolaylıkla yapabileceğin bu derste; güçlü omuzlara sahip olacak ve sarkan kollarını toparlayacaksın. Omurganı ve tüm vücudunu destekleyen sırt kaslarını çalıştırarak güçlendiğini fark edecek ve daha dik bir duruşa sahip olacaksın.


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
14dk

Reformer Pilates Etkili Kalça Egzersizi

Daha yuvarlak ve şekilli kalçalara sahip olmak istiyor musun? Kısa süre içinde yapabileceğin, kalça kaslarını geliştirecek en iyi kalça hareketleri bu derste seni bekliyor olacak! Aynı zamanda denge ve core stabilitesi üzerine çalıştığımız harika bir derste buluşmak üzere.


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
20dk

Denge ve Core 1

Duruş bozuklukları için en önemli çalışmalardan biri denge ve core çalışmasıdır. Ayrıca diğer dersleri uygulamamız için bize koordinasyon ve beceri katar, temel gücümüzü kazandırır. Temel kaslarımızı kuvvetlendirirken, dengeyi kurmaya çalıştığımızda zihnimizin ve bedenimizin nasıl bir arada çalıştığını keşfedeceğiz. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Verda Kutsal PP

Verda Kutsal

Fitness

A cool cat.
11dk

Reformer Pilates Etkili Karın Egzersizi

En etkili karın kası hareketleri bu seride seni bekliyor! Bu dersteki hedefimiz alt karın, üst karın ve yan karnını çalıştırarak, core (merkez) kaslarını güçlendirirken denge ve koordinasyonunu geliştirip, daha güçlü bir bedene ulaşmanı sağlamak. Nefesinle birlikte odaklı bir şekilde hareket ederek gücünü keşfetmeye hazırsan hemen başlayalım!


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
27dk

Tüm Beden Power Workout

Tüm bedeni baştan aşağıya güçlendirdiğimiz bu metabolik kuvvet antrenmanı 30 saniyelik 3 set egzersizlerden oluşuyor. Jumping jack, squat, press, mountain climber, mekik ve daha bir çok güçlendirici hareket ile sıkılaşmaya hazır ol! Ekipman olarak 2 adet dumbell kullanacağız. Yüksek ağırlık ile hızlı hareket etmemeye dikkat ederek sana en uygun dumbell ağırlığı seçebilirsin!


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
9dk

10 Dakika Esneme

Sana tavsiyem, bu antrenmanı tempolu bir yürüyüş, koşu veya bir antrenmanın ardından yapman. Bu dersten maksimum seviyede verim alabilmek için kritik noktamız “nefes”. Doğru nefes almak, egzersiz yaparken kaslarının ihtiyacı olan oksijeni sağlar. Doğru nefes alıp verme ile tüm vücudunu derinlemesine esnettiğin bu dersi, egzersiz sonrası yapabileceğin gibi gün içinde bedenini rahatlatmak için de uygulayabilirsin.


Can Aksu PP

Can Aksu

Fitness

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Telif Hakkı 2022 İyi yaşa. Tüm hakları saklıdır.