Keşfet

Özel Seriler

İyi Blog

10 Günde Yağ Yak

Paylaş

10 Günde Yağ Yak

10 gün boyunca yapabileceğin dersler ile temponu artır, yağ yakımını başlat! Seriyi tamamladığında daha güçlü, daha enerjik, daha dinç ve fit hissedeceksin!

A cool cat.
29dk

Yüksek Nabız Zıplamadan Kardiyo 1

Zıplamadan kardiyo yapmaya ne dersin? Tüm vücudu aktif olarak çalıştırdığımız bu derste nabzımızı yükselterek kalori yakacağız, sıkılaşacağız ve birlikte eğleneceğiz. Hareketli ve dinamik olan bu dersteki amaç kilo vermek, vücudun yağ depolarını kullanmasını sağlamaktır. Zıplamadan, etkili fitness hareketleri ile tasarlanmış bir kardiyovasküler çalışmadır. Modunu yükseltmek ve kendini daha enerjik, daha güçlü hissetmen için harika bir egzersiz!


Verda Kutsal PP

Verda Kutsal

Fitness

A cool cat.
20dk

Tüm Vücut H.I.I.T. Antrenmanı

Az zamanın varsa veya spora yeni başlıyorsan, bu yüksek tempolu 15 dakikalık ders ile kısa zamanda nabzını artırıp tüm vücudunu çalıştırabilirsin. Isınma, kardiyo ve birçok HIIT hareketinden oluşan bu antrenman, kalori yakmak, sıkılaşmak ve vücut direncini artırmak için harika bir çalışma! Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Halil Kılıç PP

Halil Kılıç

Fitness

A cool cat.
21dk

Yağ Yakıcı H.I.I.T.

İyi Yaşa ile Yaz Vücudu Serisinin bu dersinde Çiğdem Çakır'a Özkan Türkoğlu eşlik ediyor! Bu düet derste çok keyifli bir HIIT cardio yapacağız. Yüksek enerji, maksimum konsantrasyon, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın bile. Metabolizmayı hızlandırdığımız, bol bol kalori yaktığımız ve güçlendiğimiz bu antrenman tam bir challenge! Sen de arkadaşını davet et, birlikte terleyin!


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
28dk

Dumbell ve İp ile H.I.I.T. Kardiyo

Bu derste 3 hareketi üst üste yapacağız. Her hareket 30 saniye, yani toplamda 90 saniye sürecek ve sonrasında 45 saniye dinlenme şeklinde gerçekleşecek. Bol bol kalori harcayıp, yağ yakacağız.


Ercan Tepe PP

Ercan Tepe

Fitness

A cool cat.
10dk

Zıplayarak Yağ Yak

Düzenli kardiyo antrenmanları yapmak, yağ yakımını maksimuma çıkarır ve metabolizmamızın daha iyi çalışmasını sağlar. Egzersiz sırasında kalp atış hızının artması kan dolaşımını hızlandırır ve kaslara daha fazla oksijen aktarılmasına yol açar. Bu sayede bağışıklık sistemimiz güçlenir ve enerji seviyemiz yükselir. Bu dersin amacı, zıplamalı egzersizlerle fasya sağlığımızı ve kemik yoğunluğumuzu artırırken, yağ yakmak. Kaloriler hiç bu kadar keyifli yanmamıştı! Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Can Aksu PP

Can Aksu

Fitness

A cool cat.
24dk

Tüm Beden Sıkılaşma 1

Tüm vücudu, sadece vücut ağırlığı kullanarak aktif olarak çalıştıracağız ve güçleneceğiz. Hareketleri 10-15 tekrar ile yaptığımız, kardiyo ile nabzımızı yükselttiğimiz, kan akışını desteklediğimiz ve bolca eğlendiğimiz bir kuvvet antrenmanı bizi bekliyor!


Mine Yılmazbilek PP

Mine Yılmazbilek

Fitness

A cool cat.
21dk

Reformer Pilates Etkili Tüm Vücut Antrenmanı

Serinin ilk dersine hoşgeldin! Sadece 20 dakikada tüm vücudunu sıkılaştırıp inceltmeye var mısın? Bu dersi haftada en az 3-4 gün uygulayabilir, dilersen de her gün yapabilirsin. Bu sayede kısa sürede dengeye gelip güçlendiğini ve bir beden inceldiğini hemen fark edeceksin. Unutma düzenli yaptığın her şey hayatında fark yaratacaktır! O halde hemen ısınmayla başlayalım.


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
16dk

Yüksek Nabız Tüm Vücut Antrenman

Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin bu dersinde, tüm vücudu aktif olarak çalıştırdığımız yüksek tempolu bir ders yapacağız. Kardiyo ağırlıklı, karın kası odaklı, şınav ile güçlendiğimiz, bol enerjili bir ders için hadi sende harekete geç!


Özkan Türkoğlu PP

Özkan Türkoğlu

Fitness

A cool cat.
30dk

Total Body Workout 2

Bu derste, tüm kas gruplarını çalıştırdığımız etkili bir antrenman yapacağız. Total Body Workout serisinin ikinci dersi olan bu 30 dakikalık çalışma, bir çok fonksiyonel egzersizden oluşuyor. Yoğun ve hızlı tempo ile yağ yakımı ve kas gelişimini birleştirdiğimiz bu antrenman, hem çok eğlenceli hem de bütün gün enerji seviyeni yüksek tutmak için birebir!


Halil Kılıç PP

Halil Kılıç

Fitness

A cool cat.
18dk

Tüm Vücut H.I.I.T. 4

H.I.I.T. workout serisinin dördüncü dersi olan bu antrenmanda kısa sürede güçlenme ve maksimum kalori yakmayı ve hedefliyoruz. Dumbell kullanarak karın bölgesi, bacak kasları ve üst bedeni çalıştırdığımız, kardiyo ve esneme ile vücudu desteklediğimiz yüksek tempolu bu dersi hemen tamamlamak için harekete geç!


Ceyda Çelikel PP

Ceyda Çelikel

Fitness

A cool cat.
26dk

Powerband Workout

25 dakikalık kardiyo ve metabolik kuvvet dersinde powerband kullanacağız ve bol bol zıplayacağız. Amacımız koordinasyon ve kondisyon geliştirmek. 30 saniyelik egzersizler ile enerjik, dinamik, güçlendirici ve kalori yakıcı yüksek tempolu bir derse hazır ol! Ekipman: Powerband


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
24dk

Belirgin Karın Kasları

Güçlü ve belirgin karın kaslarına sahip olmak için harika bir antrenman! Dinamik ve odaklı bir derste buluşmak için hemen harekete geç!


Mine Yılmazbilek PP

Mine Yılmazbilek

Fitness

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Telif Hakkı 2022 İyi yaşa. Tüm hakları saklıdır.